sessho: (Default)
[personal profile] sessho
Some random things~

It's September now and it means school. I kinda miss summer and am not happy with all those tests and exams that teachers had already managed to promise us, but I must say that I am happy to be able to meet with some people on daily basis. ^^ What I'm not pleased with is 2-hour long composition that I'm having tomorrow. And it's short story in English, too. Bleh, I don't mind writing other stuff, but with short stories you either have a good idea or you don't. _^_

Having watched Prince of Tennis - the TV series and two Nationals OAVs - I finally started to watch other shows. I caught up with Antique Bakery (which is much more dramatic than I would thought it to be and I can't exactly say that I like it being like that) and Macross Frontier - finally one of the kinda main characters died and I must say that in much earlier episodes I had suspected that it could be them.

Last two days I was trying to download PoT: Two Samurai (because I want to see Tezuka exterminating dinosaurs in good quality, so I could enjoy it properly ;), but my computer doesn't listen to me and I made at least 4 attempts (each several hours long), but I haven't managed to dl it yet. And today my comp jammed 3 or 4 times - including one time when I deleted several episodes of some anime and one when I wanted to look at different site in opera. (Needless to say I was pissed off).

I'm planning to watch Tenimyus, but given that I'm currently slowly downloading them, the time when I'll actually watch it is still far away. XD


Also, today we - I, my volleyball team mates(whom I, by the way, love very much, no kidding _^_) and our coach - had a brief meeting concerning trainings this school year. Tuesdays, 16.30 - which basically means that I - having my 7 lessons end at 15.20 that day and bus taking more than 20 minutes to get to my house - won't be able to return home 'till around 19 o'clock. I'm going to love my Tuesdays, I'm sure of it.


And I'm reading Sienkiewicz's Potop right now - should've read it this summer, but at first I completely forgot about it and then when I remembered about it (one week before the holiday's end) was too lazy. Honestly, it's not bad and I find it rather interesting and I wish I could read it in peace and that I didn't have a deadline (two weeks). Things being how they are, though, I made a plan to read at least 70 pages a day and I so hate reading and counting pages and I'm sticking to it nicely.

My consolation - it's PoT(op), after all, isn't it? ^^ (Ha, Davide style) gekidasa daze

Oh, I'm also reading lots of PoT fanfics, nowadays. Some with pairings (and not only) that I wouldn't even consider looking at before (e.g. Kite/Tezuka/Atobe and it was brilliant, too) XDD Anyway, here's my short compilation of fanfics that I came to like/love which I'm giving to everyone, whether they wanted or not~ XD. Also, after watching Nationals OAV, I'm rather fond of HiyoshixGakuto, but I haven't searched for any fanwork yet.

And some time ago, I wrote a InuKai fic (and it was kind of inspired by that fic by [livejournal.com profile] twobess), but I gave it [livejournal.com profile] fiendie to beta-read and she seems to be having problems with her computer right now, so I still haven't showed it to anyone (except Med, because she asked for it when she saw my description on gg XD) But I think I'll post it on my LJ tomorrow (or not) and just replace it with correct version, when (if) it will come into existence. XD So, look forward to it - even if there's nothing to look forward to. ;)


On the side note - I wonder if I'm not over-using 'font size' and 'strike' option just a little bit. XDD
(deleted comment)

Date: 2008-09-09 06:51 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
A, tego nie wiedziałam. xDD Się zastanawiałam, że może nie dostałaś i chciałam się zapytać, ale zawsze jakoś tego w końcu nie zrobiłam. XD Wyślę Ci PMkę z tym na MAL, ok? ^^
(deleted comment)

Date: 2008-09-09 08:06 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
XD Miałam zamiar, ale nie wiedziałam, gdzie, bo zakładałam, że tezukazone odpada, a jak chciałam PMkę na lj-u wysłać, to nie mogłam znaleźć takiej opcji. XD
A poganiać się wstydzę ^^" XD

:3

Date: 2008-09-09 09:15 pm (UTC)
From: [identity profile] tsunami-pl.livejournal.com
A ja nadal męczę tylko tego PoTa i PoTa. Ale mam przed sobą już tylko 8 odcinków serii tv, więc gdy je skończę, odstawię tenisa na jakiś czas i zajmę się innymi tytułami. Choć właściwie już w sobotę obejrzałam dwa odcinki anime Detroit Metal City, gdzie taki nieśmiały typek, pragnący śpiewać muzykę popową, zostaje wokalistą grupy death metalowej XD Niesamowicie spodobał mi się pomysł i jego realizacja, a to, że odcinki trwają tylko po 13 minut, było dodatkowym plusem.

Czytaj dzielnie ten Potopik, czytaj. Ja grzecznie zasuwam z Przedwiośniem, które bardzo polubiłam. Nawet planuję obejrzeć adaptację filmową na własną rękę, o ile polonistka nie zechce jej nam zaserwować (czyt. o ile moja klasa nie będzie jęczała o tym, póki nie ustąpi XD).

Ech, Med to ma dobrze. Już przeczytała tego Twojego fika, a ja tutaj czekam z utęsknieniem :<

Date: 2008-09-10 02:59 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Ja główną serię PoTa zmęczyłam przez sierpień, a kilka dni temu uporałam się też z niektórymi OAVkami (choć to jeszcze nie koniec zawodów ogólnokrajowych, ale suby nie bardzo są). Wydaje mi się, że o Detroit kiedyś słyszałam... Może też sobie obejrzę~
W ogóle przez te wakacje jakoś mało nowych serii oglądałam - ale mam zamiar zacząć dziś Natsume Yuujinchou i marzy im się też niedługo Toshokan Sensou, ale to chciałabym sobie ściągnąć. No i holiczka bym chciała skończyć, ale jakoś nigdzie nie mogę go znaleźć.

Czytam, choć wczoraj po raz pierwszy się wyłamałam i nie zaliczyłam dniowej dawki. XD (Ale w weekend przeczytałam trochę więcej, więc się wyrównuje XD). Ja Potopu oglądać nie mam zamiaru. XD (Wystarczy, że mój tata nigdy nie może tego odpuścić, kiedy leci w telewizji XD). No i nasza polonistjka też nam go razcej nie zaserwuje, bo raz - jesteśmy w tyle z materiałem, dwa - już zdążyła nas nazwać głąbami czy jakoś tak, bo nie zrobiliśmy tego sami. XD

Zaraz postnę tu ^^ A Med dostała go od razu, bo jak tylko dałam opis na gg, że napisałam InuKai, to się odezwała i dzięki temu go szybko przepisałam. XD (Swoją drogą, nieźle się zdziwiłam, jak się dowiedziałam, że Med jest fanką nie dość, że InuKai, to jeszcze Silver i kilku innych pairingów PoTowskich)

Date: 2008-09-10 03:22 pm (UTC)
From: [identity profile] tsunami-pl.livejournal.com
Natsume polecam. Bardzo klimatyczna seria, choć mnie nie udzielają się te wzruszenia, którym podobno ulegają niektórzy widzowie. Doszłam w tym nawet nie do połowy, bo jak zaczęłam oglądać tego PoTa, to już świata poza nim nie widziałam XD. A za Toshokan Sensou też zamierzam się zabrać, bo pomysł na tę serię wydaje mi się ciekawy.

O rany, ekranizacja Potopu. Pamiętam, jak w gimnazjum historyca kazała nam w ramach pracy domowej obejrzeć wszystkie filmy na podstawie Trylogii. Wypożyczyłam ten nieszczęsny Potop, za który przepłaciłam w (całe 12 zł za dwie płyty DVD, lol), a zasnęłam po 30 minutach oglądania i ostatecznie nic z tego seansu nie wyszło.

No to super, w końcu sobie przeczytam ^^ A z Med rozmawiałam o Prince of Tennis w mrocznych czasach, kiedy to robiłam do tej serii moje pierwsze podejście. Mówiła mi wtedy, że Kaidou jest najbardziej moe zwierzątkiem w tym anime, a ja jej nie wierzyłam, bo Kaidosza początkowo nie znosiłam XD Zabawne czasy.

Date: 2008-09-10 03:57 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Już widziałam kilka komentarzy na veoh - przy pierwszym odcinku - jak to się ktoś wzruszył na tym. XD Ale miło słyszeć, że seria jest dobra, bo miałam taką nadzieję <3 Och, PoT~ Też mi przerwał wszystkie serie i plany XD

XD No to wyobraź sobie, że mój tata włącza to tak głośno, że nawet w moim pokoju na drugim końcu mieszkania, mogę słyszeć, jak to Kmicic oznajmia, że on nie Babinicz. XDD (I to jest scena, która już chyba na zawsze zapadnie mi w pamięć po tym, jak moje plecy obejrzały niektóre fragmenty XD)

Już~ Nie dziwię Ci się XD Nigdy bym nie powiedziała po kilku pierwszych odcinkach, że on nie dość, że moe to jeszcze uke. XD Moje mroczne początki PoTa się mniej więcej zbiegły z mrocznymi początkami m&a, ale zatrzymałam się na mandze, bo anime rzuciłam po pierwszym epie. XD (A teraz obejrzałam w miesiąc XD)

Date: 2008-09-14 09:39 am (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
coś czuję, że studia będą bardziej upierdliwe od szkoły ^^''

co do futari no samurai, wiesz to chyba coś wina pliku, bo mi też nie chciał się ściągnąć z dobre 5 razy XD''

oglądaj myu~~ *3*

potop = haet :/ za to kocham Żeromskiego <3 też dostrzegałam u niego wątki yaoistyczne, ale wolałam sobie nie psuć czytania slaszem, bo mnie okres między wojenny interesuje ^^''

ale Henia Sienkiewicza wysłałabym na lincz xD''

ZOMG HIYOGAKYU OMG *O*

a fik przeczytam później kay? obecnie jakoś pieką mnie oczy i wpadłam na moment aby nadrobić żule tylko.

Date: 2008-09-14 01:19 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Mam nadzieję, że szybko się dostosujesz <3

Futari ściągałam z anime-eden, a Ty? Ale wiem, że to nie tylko wina pliku (jeśli on jakąś ponosi),a w dużej mierze tego, że komputer nie wyrabia, bo jest taki zawalony, a do tego stary >> Naprawdę muszę się zebrać i ponagrywać to, co nagrać się da, bo jeszcze coś się powali permanentnie.

Myu próbuję oglądać, ale YT mi się jakoś okrutnie długo ładuje. (Pierwszego myu za to ściągałam w czterech częściach, ale czwarta jest "chwilowa niedostępna", więc na razie muszę ją sobie odpuścić XD)

A mi się Potop podoba ^^ Może i jest to cholernie gruba książka z typowymi sienkiewiczowskimi opisami na kilka stron, ale gdyby nie to, że muszę to czytać w biegu, to by mi to zupełnie nie przeszkadzało. No i oczywiście kilka hintów shounen-ai też jest XD Zresztą, jakoś przeczytałam w całości wszystkie jego książki, jakie dotychczas omawiałam. A Żeromskiego ostatnio czytałam gdzieś w gimnazjum przy okazji Syzyfowych prac i szczerze mówiąc niewiele już pamiętam, jak jego proza wygląda. xD (Choć to się zmieni, bo czeka mnie w tym roku Lalka~)

Lubisz? *__* Znasz jakieś dobre fiki/rysowniczki/cokolwiek? *_*

Nie ma sprawy ^^

Date: 2008-09-14 01:56 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
a mam wyjście? XD

też z AE, jak widać strona jest felerna xD

spoko, każdy lubi co innego XD imo proza Żeromskiego jest bardziej konkretna w porównaniu do Sienkiewicza, choć nie brak mu poetyckich uniesień, ale nie jest pompatyczny. Nie lubię pompatyczności, wyjątkiem jest Tolkien XD Lalka jest Prusa skarbie ^^ a Ludzie Bezdomni Cię czekają. To jest bardzo fajna książka, mimo, że główny bohater to JEST mimoza, jak powiedziała moja koleżanka z ławki, ale i slasznąc i ja go slasznęłam podczas lektury xD''

LUBIĘ *____* ale na forum lubi ten pairing tylko ja, Akiś i Sal, reszta mnie lynczuje, bo rozwalam im Dirty xD

a mam tylko jeden dojin nazywa się Congratulations chyba, więcej nie mam, bo wątpię aby było tego jakoś wyjątkowo dużo, zresztą też nie szukałam, ale Akiś mówi, że prawie nic nie ma .__.

Date: 2008-09-14 02:13 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Wiesz, zawsze jest jakieś wyjście. XD Ale chyba to akurat jest najlepsze w tym przypadku. XD

Zwłaszcza przy większych plikach.

Może, może, jak powiedziałam, w ogóle już Żeromskiego nie pamiętam. ^^
...Reakcja:"O cholera" - uwierz mi na słowo, że wiem, kto napisał Lalkę, a tu nie pomyślałam. XD Ale i tak bym się teraz z chęcią zapadła pod ziemię XD" Ludzie chyba dopiero w trzeciej klasie. Ale i tak najbliższą poza Potopem lekturą mają być u mnie "Cierpienia młodego Wertera". Już zaczęłam czytać i wiem jedno - nie lubię typu bohatera werterycznego. XD Najgorsze, że teraz będzie mi się trudno za Fausta zabrać, a zawsze chciałam to przeczytać No ja za pompatycznością też nie przepadam. A przy Potopie to niektóre rzeczy i strony tylko omiatam wzrokiem. XD

Tak mi się właśnie zdawało, że ten pairing jest stanowczo niedokochany (najlepszy dowód: nie słyszałam o nim, zanim nie doszłam do OAVek). A przeciwko Dirty nic nie mam (oprócz zamiaru zabrania się za ten pairing XD), ale chyba przez to, że naczytałam się tyle Akiowego OshiAto, już się do Dirty na dobre raczej nie przekonam. XD
Załadujesz mi? *__*

Ach, te niepopularne pairingi. A ja coraz bardziej Hiyoshiego lubię XD A od kiedy przeczytałam, że powinien nosić okulary, marzę o takim artcie *_* XD

Date: 2008-09-14 02:28 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
...e-ej XD nie chciałam Cię zawstydzić, myślałam, że się zwyczajnie pomyliłaś XD nie wiesz jakie ja czasem gafy rzucam XD Lalki nie skończyłam...w ogóle lektur z II klasy nie doczytałam wielu XD'' hm...ja miałam Ludzi w drugiej.

wait, wait...Werter PO potopie? O_o przeca potop to koniec romantyzmu/początek pozytywizmu, a Werterek rozkwit romantyzmu...jak oni was uczą, nie po kolei XD Werterek też był fajny (slasz był), ale postać znów mimoza hm...mimo to mam słabość do romantyzmu xDD mówią, że ryby są romantyczne...podobno XD

Właśnie po oavkach sobie ludzie otworzyli oczy i stwierdzili "oooh...tego jeszcze nie było" ale jak widać pairing, albo nie jest jeszcze do końca popularny, albo już nie będzie, a ja mam słabość do nieodkochanych, samotnych i u unikalnych rzeczy so szipuje xD

jezó, ty też tak masz? ja do Dirty nic też nie mam, uważam że są całkiem przezabawni i uroczy np w wykonaniu Tiamatv jestem już nudna ale tak sami z siebie mnie nie kręcą, uważam, że są super dodatkiem do abuse o XD

niestety nie mam go obecnie, ale jak znajdę to zlinkuję.

Hiyoshi jest w moim rankingu na 3 miejscu ukochanych postaci XD mam straszny bias, że pierwsze trzy miejsca zajmują postacie z Hyotei? XD nad resztą muszę się zastanowić xD

Date: 2008-09-14 02:46 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
XD I się pomyliłam, ale nie lubię takich pomyłek w swoim wykonaniu. XD A może i w drugiej mają być? Hmm.... Mój brat ma z tą samą nauczycielką i chyba nawet coś mi zaczyna świtać, że w tamtym roku się na Ludźmi męczył. Choć najbardziej zaryły mi się w pamięć narzekania na Lalkę, zwłaszcza na Wokluskiego, że głupi, bo się tak Izabeli(?) daje XD

Oj, ja już nie wiem. XD Potop mieliśmy w ogóle na samym początku roku omawiać, tyle że nikt wtedy tego jeszcze nie przeczytał, więc najpierw przeinosła w ogóle, jak to ujęła - między Nad Niemnem a Lalką, to dopiero zobaczymy, a potem, jak ją zapewniliśmy, że zdążymy doczytać Potop w dwa tygodnie, to na wrzesień, ale później. My w ogóle jesteśmy tak w tyle z materiałem, że jak chcemy zdążyć omówić te wszystkie lektury, to chyba musimy robić to w dziwnej kolejności XD (Bo dopiero co skończyliśmy Świętoszka i zaczęliśmy oświecenie).
Sam Werter mnie na razie irytuje, tak nad wszystkim wzdycha a huśtawki nastrojów ma jak kobieta w ciąży normalnie. XD Ryby? XD

Hm, z dwojga złego wolę tę pierwszą opcję. XD Ale podejrzewam, że prawidłowa jest druga. A ja mam słabość do tego, co poznam i polubię jako pierwsze. XD

Ja Dirty jeszcze nie próbowałam, ale myślę, że więcej niż zwykłą sympatię już do tego pairingu nie poczuję.

Byłoby miło. ^^

Shishido-Ootori najpierw? Mi tak Hiyoshi przypadł do gustu, że nie wiem, czy nie jest u mnie na pierwszym w ogóle, w PoTcie. XD

Date: 2008-09-14 03:00 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
my też byliśmy w tyle, ale lektury mieliśmy po kolei jak epoki leciały, nie moja wina że profesor ciapek wolał gadac o firankach i rondlach na lekcji niż rozwodzic się nad Mickiewiczem...nie pytaj XD

no chyba niestety druga bardziej poprawna ;__;

same, same <3

no (nie)stety XD ale to dobrze, pieczarka zasługuje na fanów <3

w ogóle to wiesz, że przedwczoraj Gakuto miał urodziny? XD aż mam ochotę coś mu napisać XD

Date: 2008-09-14 03:26 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
My za to jesteśmy w tyle, bo pani a) uznała, że będzie robić z nami materiał rozszerzony (ale już od tego zamiaru odeszła, jak zobaczyła, jak on (nie) wypala) i b) ma fioła na punkcie Kochanowskiego, zwłaszcza jego trenów, co oznacza, że calutki miesiąc spędziliśmy roztrząsając jego twórczość. XD Ej, ale rondle i firanki brzmią ciekawie. XD (Opowiesz mi na Mokonie ;)

Najlepsze, że ja nawet nie wiem, za co go tak lubię. XDD No ale ja tak zazwyczaj mam - choćby mi czymś grozili, to nie będę umiała podać konkretów. XD No i jakie niestety. XD

Nie wiedziałam - *jeszcze* nie znam ich danych osobowych. XD (Tylko urodziny Ootoriego i wiem, że Kai jest spod tego samego znaku zodiaku, co ja XD No i Gakuto najwyraźniej również XD).
Nie zastanawiaj się, tylko pisz~ XD

Date: 2008-09-14 03:41 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
opowiem, tylko przypomnij XD

grzybek jest fajny, tak enigmatyczny, tajemniczy i milczący XD *pats hijoszka*

...ja sobie urodziny hyoteiców zapisałam w kalendarzu XD Ootoriego to trudno nie znać co nie? XD powiem, Ci że Jirou jest najstarszy z Hyotei (nota bene 5 maj - dzień dziecka w Japonii XD) a najmłodszy właśnie Hiyoshi - 5 grudnia. ale najlepsze jest, że Shishido jest starszy od Oshitariego i Atobe XD i ma już niedługo urodzinki - 29 wrzesien~~
*geekuje* XD

oj chyba drablne i postne albo na forum, albo na lj ;]

Date: 2008-09-14 03:49 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
OK~ ;)

XD I tak fajnie gekokudżuje ludzi i wkurza swoich senpajów~

XD Ja też sobie niektórych bohaterów tak zapisuję, ale PoTowców nie, bo ich za dużo i kalendarza by mi nie starczyło. XD Taa, a po Spice Tiamatv, to już na pewno nigdy tej daty nie zapomnę. XD Tzn. ja ich te dane niby czytałam, ale jeszcze ich nie spamiętałam. ^^ Ale że Jirou jest najstarszy z tej gromadki, to akurat wiedziałam. ^^ A Shishdo właśnie pamiętałam - mógł się urodzić te kilka dni wcześniej, to też byłby panną. Głupi Ryou, tak mnie zawodzić. XD
Ale i tak mnie najbardziej powalają zawartości toreb PoTowców <3 XD

Zrób tak~

Date: 2008-09-14 03:56 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
o chyba jego senpaie JEGO wkurzają XD

no ja tylko z Hyotei XD nie mów mi nic o Spice bo zaraz polecę odgrzebać moja teczkę i zacznę czytać XD tak jestem dorkiem i drukuje sobie jej fiki XD

paradoksalni Jirou nie? XD

a to było zamierzone XD bo ja wiadomo Shishido is a manly man XD

zawartość toreb mnie rozbraja XD macałyśmy na porytkonie 40.5 i zaśmiewałam się z Xell, że Ryou nosi zdjęcie swojego psa w torbie XD to urocze jak cholera XD

Date: 2008-09-14 04:07 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
No to wiadomo, ale oni go wkurzają samym swoim istnieniem, a on ich wkurza z premedytacją i w misternie obmyślony sposób, o. XD

Spice, Spice~ Mówisz to do osoby, która ma wydrukowanych kilka fików - w tym Nukume Dori z fandomu Tokyo Babylon/X liczące sobie ok. 160 stron - kartki zadrukowane z obu stron, czcionka 9, wszystko dzięki uprzejmości mojego taty, który spędził nad tym pewnie trochę czasu. XD Dlatego ja chcę wreszcie mieć drukarkę, żeby móc sobie ulubione fiki drukować XD

Jirou po prostu jest pełen niespodzianek~ XD

Ee tam. Przecież Gakuto też jest manly man, nieprawdaż? Te akcesoria z piór np. aż emitują aurę męskości. ^^
Głupi Konomi. XD Choć pewnie Shishido czuje odrazę, jak pomyśli, ze urodził się w tym samym miesiącu, co Mukahi~ XD

I jak jeszcze się złości na Oshitariego(?), żeby nie dotykał, bo pobrudzi. XDD Dzięki takim dodatkom (w sensie fanbookom) dopiero człowiek czasem pomyśli, że oni jednak mogą mieć te 14 lat. XD A właściwie, skąd Wy kupowałyscie te fanbooki? Z jpqueen?

Date: 2008-09-14 04:22 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
rozgryzasz dobrze pieczareczkę XD

Cicho nooo XD

Gakuto manly right XDDDDD pewnie czuje obrzydzenie, ale nie tak wielkie jakby czuł gdyby się urodził w październiku. Yuushi pewnie by nalegał aby mieli urodziny razem XDDDDD''

XDDDDDDD oh Ryou <333 laski zamawiały 10.5 i 20.5 a 40.5 było Narwinye, poznałyśmy ją właśnie na porytkonie i trzeciego dnia przyniosła nam fanbooka XD''

Date: 2008-09-14 04:47 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Pieczarki to jedyne grzyby, jakie rozgryzam. XD Ach, napisać magisterkę z pieczarek XD

Racja, że cicho. ^^ W końcu myślał, że Ryou go nie dosłyszał ;)

No a nie? Czerwień jest taka agresywna - barwy wojenne~ Hm, mi się zdaje, że Shishido bardziej nie lubi Gakuto niż Yuushiego.... (Chyba że mówimy, o Aki-verse XD)

Jak zawsze waleczny~ XD Silny, zwarty i gotowy? XD Ale wiesz, skąd zamiawiały?

Date: 2008-09-14 05:40 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
witaj w klubie XD o o! to ja napiszę o rosomakach XD

...czy to zły znak, że wiedziałam od razu o co Ci chodzi? >>'' XD

ulubiony kolor Shishido XD w sumie masz rację, wybacz już się tak przyzwyczaiłam do Aki-verse XD oczywiście, że bardziej nie lubi Gakkuna, bo to w końcu Hyoteiska księżniczka drażniąca się z biednym Ryou kiedy tylko napatoczy się okazja w sumie to rozumiem go bo sama bym go szturchała patykiem XD'''

w obronie Dziewiczych Uszu? i innych otworów jak najbardziej XD

z jpqueen :3

Date: 2008-09-14 05:49 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
A czemu właściwie Shishido to rosomak? To coś z Wolverinem ma wspólnego czy nie?

Nie. Jak ktoś lubi dobrego fanfika, to nie~ jak mi się coś podoba i załóżmy, czytałam to więcej niż raz, to stosunkowo łatwo jest skojarzyć. ^^

...Czyli on jednak jest masochistą. XD I to oficjalnie. XD Mnie też by pewnie kusiło, żeby podokouczać Ryou~ (A akurat takim pokusom zazwyczaj ulegam XD)

Ale tylko jeśli chodzi o Ootoriego. XD No ale w końcu już ustaliłyśmy, że z niego jest szarmancki rycerz i w ogóle XD i popełnia bardzo ekonomiczne seppuku, zabijając jedynie swoje drogocenne włosy XD

^^

Date: 2008-09-14 06:38 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
XDDD nie. Kiedyś byłam i AHa i się wygłupiałyśmy i chciałam się dowiedzieć, że skoro Eiji to kot, Kaidoh to wąż, a Niou to jeż to co z resztą. Zapytałam się z jakim zwierzakiem kojarzy Ci się Shishido i Ah walnęła z rosomakiem. Umierałam ze śmiechu cały wieczór. Potem o tym zapomniałam, a na porytkonie mi się przypomniało i już tak zostało XD imo rosomak i/lub jeżozwierz XD ale z kota też coś ma. XD

no jasne, że masochista XD ale czego się nie robi z miłości dla tenisa XD


a..ah wiedzę, że cierpimy na tę samą przypadłość XD

no pewno XD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nie wiem czemu, ale właśnie to określenie mnie strasznie rozbawiło XDDDDDDD i fangirle łkają w koncie XD

boże jak my się z niego nabijamy, aż bark słów XD

Date: 2008-09-15 01:52 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Aha XD Nie no, w sumie to sami twórcy anime uznali, że Eiji najwyraźniej nie zasługuje na bycie człowiekiem. XD No ale w końcu Oishi była kobietą XD Gakuto - kogut? XD Czyli Niou i Shishido byliby wtedy spokrewnieni. xD (Ale rosomaki podobno są bardzo agresywne XD)

Ale by się oczekiwało, że będzie się odawał masochizomowi w jakiś inny sposób, a nie przy użyciu Gakuto. XD

a..ah wiedzę, że cierpimy na tę samą przypadłość XD

Czyli? :3 (Masz na myśli ten myk z fanfikami, czy ocoś innego?)

Chodzi Ci o seppuku? XD

Wiesz, jakby było brak słów, to dopiero byłoby źle~ Ja tak już mam, że im bardziej kogoś lubię, tym bardziej się nad nim słownie znęcam XDD
W ogóle, jak już przy tym jesteśmy. Chodzę sobie wczoraj po domu i taki tok myślowy mam: Shishido -> manly man -> męski -> menski -> menskin -> Shishido w reklamie bądź prowadzący kurs "I Ty możesz być męski" XDD

Date: 2008-09-15 03:06 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
Oishi ma węgorze XD a Atobe Paw a Oshitari czarna pantera XD właśnie ja czytałam, że one tylko wydają się agresywne XD a i są bardzo szybkie XDDDDD

XDDDDDDD to tak brzmi wrong a tysiąc sposobów XDDD

yup, fiki, drukowanie ich itp XD

nie o rycerza XDDDD

I ty możesz zostac rosomakiem XD

jak przetrwać w drużynie pełnej debili XDDDDD

Date: 2008-09-15 03:14 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Wiem, o węgorzach Oishiego już słyszałam. xD Ale to w sumie pasuje, bo on lubi ryby. XD *wyobraziła sobie Oshitariego jako czarną panterę w okularach a'la Księga Dżungli XD* Tylko wydają się? Hm, no to by rzeczywiście pasowało wcale nieźle. XD A Choutarou? owieczka mi niezbyt pasuje XD

Bo to tak miało brzmieć ;) XD

Wiesz, u mnie to jest jeszcze ciekawsze, bo mi tata to wszystko drukował w pracy XD

Rycerza? Ja bym powiedziała, że rycerz to właśnie już bardziej niewinna opcja. XD

I ty możesz zostac rosomakiem XD

A to chyba odpada, bo on jest rosomakiem-samotnikiem. XD Zresztą, Wolverine by go podał do sądu. XD

jak przetrwać w drużynie pełnej debili XDDDDD

Tu miałby konkurencję, bo Hiyoshi też by taki prowadził. XD Albo by współpracowali, bo oni chyba nic do siebie akurat nie mają. XD No i Shishido nawet nazywa go po imieniu. (Choć nie wiem, czym to jest uwarunkowane - chyba mówi tak na Ootoriego, Mukahiego i właśnie Hiyo, nie?)

Date: 2008-09-15 06:35 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
ta i ta czarna pantera była by zboczona i już by dzieci nie mogły oglądać księgi dżungli XD'''

Chou to jest według mnie piesek, taki szczeniaczek, uroczy XD owieczka to Jirou

no ja bym raczej nie dała drukować takich rzeczy mojej mamie xD dobrze, że mam drukarkę XD

pfff, ta samotnikiem XD gra debla, nie może być samotnikiem XD

czy ja wiem czy współpracowali...raczej Hiyo go mało obchodzi tak myślę...na Gakuto mówi Mukahi, na Hiyo po imieniu, hmm może to dlatego, że jest starszy i czuje się w obowiązku być dobrym senpaiem xD no i na Jirou każdy mówi po imieniu bo każdy ma soft spot dla niego XD no Ootori mówi Jirou-san ale to Ootori czego się spodziewać xD

Date: 2008-09-15 06:46 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Ale za to wtedy ten tytuł zyskałby trochę widowni w innym wieku i o innych wymaganiach XD (A Oshitari chyba też mimo wszystko gustuje w odrobinę starszych XD)

Hmmm, może. Czyli lojalny i uroczy, ale ugryźć też czasem może. XD Owca z ADHD? XD

Ryzyk-fizyk. XD Też wolałabym samej to drukować, ale jak sie nie ma, co się lubi~ (Zakładałam, że tacie nie będzie chciało się czytać. XD No i nie dawałam mu żadnych fików z mocniejszą "fabułą" XD)

No ale wiadomo przecież, że Shishido nie tyle gra debla, co gra debla z Ootorim. XD (No i raz z Oishim, ale to dawno i nieprawda i usprawiedliwione, bo Eiji i Choutarou byli razem uroczy)

Jirou ma za długie nazwisko XD Ale możemy zostać przy konkurencyjnych programach~ Choć Shishido ma więcej charyzmy, więc pewnie to on by przyciągał więcej chętnych. XD

Date: 2008-09-16 10:12 am (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
no tak, Atobe jest starszy, Gakuto też (jak ktoś woli Dirty XD) parują go czasem z Jirou, który jest NAJSTARSZY...hm wszystko się zgadza XD

yup, yup XD no dokładnie taka owieczka XD

ja tam wole nie ryzykować, bo się zaraz zaczynają pytania w stylu, "a co to?" "po co to?" "na co to?" " o czym to?" itp XD

dobra, dobra to jest różnica fakt XD ale mi się śmiać chciało bo to było takie cute: seme vs uki XD tylko dupa, bo nie ma żadnych fików PO tym meczu, a to by było fajne no .__.

no wiesz co, psujesz moją teorię o kochającej się drużynie XD pfff, ja będę siedzieć w pierwszym rzędzie XD

Date: 2008-09-16 06:01 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Niby te kilka miesięcy, ale robi różnicę. XD

...I termin "milczenie owiec" traci rację bytu. XD (Chyba że Jirou jest wyjątkiem)

No u mnie, na szczęście, żadnych pytań nie było - tata wydrukował to bez żadnych problemów, jak pracę domową. XD

Tak, jeden z moich ulubionych epków <3 Sama słodycz. A dodać do tego jeszcze płomienne spojrzenie Shishido, to już w ogóle. XD Chodzi Ci, że nie ma fików, które koncentrują się na silverkach i goldenkach po tym treningu? (Bo w końcu Tiamatv napisała jeden fanfik traktujący o tym wydarzeniu, choć nie było to stricte SP ;_; ) Ale aż dziwne, że nikt nie wykorzystał takiego materiału.

A nie mogą go nazywać po imieniu z powodów zarówno praktycznych jak i emocjonalnych? ;) XD Pewnie Ryou oczekiwałby, że jego kurs przyciągnie raczej przedstawicieli płci męskiej, ale co tam. xD (A ja usiądę koło Ciebie XD)Date: 2008-09-16 06:15 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
Jirou milczy tylko jak śpi, więc jest wyjątkiem xD

dobry patent, mówić, że to na angielski np xD

płomienne, o tak XD

um, wiem o jaki fik Ci chodzi, ale on był po treningu Hyotei i Seigaku, a deble Oishi-Shishido vs Kikumaru-Ootori było w senbatsu I believe. Ale tamten fik był bardzo fajny, bo autorka fajnie weszła do głowy Ryou i tak genialnie jego myśli opisała <3 czytała wszystkie fiki TiamatV I is a geek

nu nie wykorzystał :<

myślę, że i tak i tak XD wołanie "Akutagawa! Wstawaj do cholery!" jest trochę za długie XD poza tym, każdy w jakiś sposób MUSI lubić Jirou. Nawet z innych szkół go w jakiś sposób lubią. No może poza Yuutą i Rikkai, ale to chyba dotyczy tylko Bunty bo on lubi tylko siebie XD

biedactwo, się rozczaruje XD (i popkorn *____*)

Date: 2008-09-16 06:32 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
No ale w sumie śpi więcej niż nie, więc może to się w ten sposób wyrównuje. XD

No ja tam nawet nie mówiłam nic takiego, tylko poprosiłam o wydrukowanie. (Jakbym powiedziała, że to na angielski, to już pewnie prędzej tata by się pokusił o zajrzenie XD)

Taa, Ootori stoi po drugiej stronie kortu, a tu oczy Ryou płoną z naprzeciwka. XD (Swoją drogą, Ryou się trafił jeden z ładniejszych kształtów oczu w PoTcie XD)

Aa, no tak. Coś mi się powaliło. Czyli że w ogóle nie zostało to eksploatowane, a przynajmniej nam o tym nic nie wiadomo. Ale ona umie Ryou dobrze pisać, oj umie. ^^ Ootori też jest nieźle wychodzi. Ja czytałam sporą część, ale nie wszystkie xD Ale i tak kilka dni nad tym przesiedziałam XD

Jirou jest maskotką Hyoutei, a jako że ma też tragarza, to nikomu nie przeszkadza. XD I Kaidou go nie lubi. XD (A Buncie się nie dziwię XD To w końcu jakby mieć własnego creepy stalkera, dziękuję, postoję XD No i on lubi. Jackala. Wykorzystywać w celach pieniężnych)

Tak, będzie się znowu wściekał, że się dziewczyny śmieją. XD (I inne przekąski + wysokiej klasy kamerę XD)

Date: 2008-09-16 07:16 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
true xD

rodzice znają angielski? oj nie dobrze XD

bo Ryou-chan zazdrosny bywa no <3
(agreed, nie ma klap sedesowych a la Ryoma-kun xD)

nope :< a TiamatV już powiedziała, że się z fandomem pota pożegnała, ona chyba w ogóle się z netem pożegnała >> dunno.
ba bo to jej ulubiony Hyotej, co podkreśla na każdym kroku XD to jest nic straconego, uwierz mi XD

racja, przeszkadzał by jakby reszta musiała go budzić/szukać/donosić na mecze xD zawłaszcza Ci co podpadli ore-samie XD

a Kajdoszek, on lubi Inuiegi chyba tylko XD o i biegać xD

ej no, ja bym chciała aby taki stalker za mną chodził ;w; chyba bym się w zaułku zaczaiła i go porwała <3 muhahah XD

taka sama relacja jak Hiyoshi <-> Gakkun? XD swoją drogą coś w tym jest, jakbym lubiła Bunte, to może bym coś napisała XD

oh, kochanie, ja się z ciebie śmieje 24/7 XDDD (cyfrową z x10 zoomem XD!)

Date: 2008-09-17 02:55 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Mama w sumie zna kilka słów, ale tata się uczy, od kilku miesiący dość intensywnie.

I ma bywać, bo to jeden z (wielu) elementów, przez które jest świetny <3
(U Echizena to po prostu ma podkreślać niewinność. I zresztą to magiczny schowek na piłki)

Szkoda. Zawsze mnie to lekko przybija, jak wchodzę w jakiś fandom, a tu okazuje się, że zdolni twórcy już go opuścili albo że jest on cokolwiek zdechły. No ale przynajmniej zostawiła po sobie co nieco~

Taa, a Ootori pewnie by był za uprzejmy, żeby go podnosić za kostki, a tylko on by w miarę mógł go targać we wszystkie potrzebne miejsca. XD No i Shishido by się w końcu zawściekł XD
Albo nowa kara - okrążenia z Jirou na plecach XD


I jakby zrywał z Ciebie różne artykuły odzieżowe? XD Jirou jest przesympatyczny, ale nie jestem pewna, czy chciałabym, żeby miał obsesję na moim punkcie. XD

Podobna, ale nie taka sama - Jackal wydaje mi się bardziej łagodny, pokojowy i ogólnie milej nastawiony (czyt. idealny do wykorzystywania).

Pewnie on nie może przejść spokojnie przez ulicę, bo cały czas kicha. XD ANi chwili wytchnienia bidny nie ma XD (Taa i różnymi innymi opcjami, co by się ich sam Ah~n-sama nie powstydził XD)


Date: 2008-09-17 03:28 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
podpisuje się pod tym obiema rękami i nogami <333 (jaka niewinnosc? XD wiedzialam, że on ma zawsze za duzo tych pilek no! xD)

mnie też T.T

Choutarou by chyba nigdy czegoś takiego nie zrobił XD

okrążenia ftw~~! XD

co? XDDDD

Dżakal ma ciężkie życie XD

ojojoj tak mi przykro xD

Date: 2008-09-17 04:27 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
A ja jeszcze każdym palcem z osobna XD (Ale tylko u rąk XD) (No ta, co sprawia, że nie zdaje sobie sprawy z obowiązujących reguł XD Oni wszyscy mają ich za dużo - i zawsze wyjmują je z tych swoich głupich kieszeni w spodenkach XD)

No nie, więc to byłby problem, bo pewnie mało kto by uniósł Jirou (tzn. na dłużej niż kilka, kilknaście minut XD)

- zawartość torby Jirou - m.in. opaska na nadgarstek Bunty, którą ten z niego "forcibly took off". XD Taki uroczy, a taki niebezpieczny XD Ach, te pozory~

Tak, najpierw musiał emigrować, a teraz robi za niewolnika i ścianę. XD

Mi też ;_; (Pewnie Choutarou się o niego martwi i nalega, żeby cieplej się ubierał <3)

Date: 2008-09-14 09:41 am (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
a Twój spis fików jakoś dziwnie przypomina mój XD chyba mam kilka silverkowych, których nie czytałaś, więc jak jesteś zainteresowana.: http://www.livejournal.com/tools/memories.bml?user=ms_rebellious&keyword=Silver+Pair&filter=all

Date: 2008-09-14 01:09 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
XD Jak wiem, że ktoś lubi jakiś pairing, który mi przypadł do gustu, to lubię zajrzeć, czy nie ma czegoś ciekawego w swoich wspomnieniach zapisanego~ Innymi słowy - podobieństwo nie należy do całkowicie przypadkowych XD

Date: 2008-09-14 01:57 pm (UTC)
From: [identity profile] ms-rebellious.livejournal.com
ah to spoko XD ja też pogrzebię bo jestem strasznie monotematyczna, a przecież inne pairingi też lubiem.

Date: 2008-09-14 02:17 pm (UTC)
From: [identity profile] thier-sess.livejournal.com
Ja to się chyba po prostu do stalkerów zaliczam XD
Po to tę listę podałam, nie?~ XD Czasami trudno znaleźć fajnego fika, więc trzeba się dzielić. XD

Profile

sessho: (Default)
Sessho

June 2012

S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920 212223
24252627282930

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 22nd, 2017 07:08 pm
Powered by Dreamwidth Studios